• Witamy Wiosnę!!!

• Dziś w naszej szkole witaliśmy Wiosnę! Przyszła do nas w kolorowych przebraniach uczestniczek konkursu na najpiękniejszą Panią Wiosnę. Najlepsze, najciekawsze i najbardziej kolorowe okazały się stroje Zosi Słomki z kl. I oraz Zuzi Grad z kl. IV. Obie dziewczynki otrzymały też nagrodę publiczności.

W pokazie talentów zaprezentowali się uczniowie klas IV-VIII. Mogliśmy podziwiać tańce, akrobatykę, recytację, śpiew. Trudno było wybrać najlepszych, więc komisja wyróżniła wszystkich występujących.

Wiele emocji wzbudziła też wspólnie zatańczona belgijka. Ten taniec mamy już opanowany!!

Gratulujemy wszystkim występującym kreatywności, odwagi i chęci. Brawo!!!

Zdjęcia w albumie i na szkolnym facebooku.

• Dzień Otwarty w Jedenastce

• 6 marca w naszej szkole odbył się DZIEŃ OTWARTY. Odwiedzili nas przyszli pierwszoklasiści wraz z rodzicami.

Przybyłych gości przywitał dyrektor szkoły p. Robert Kłoda. Później na sali gimnastycznej były wspólne zabawy i tańce. Nasi mili goście mogli również zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w kolorowej fotobudce. Jak widać po zdjęciach, chłopcy udowodnili, że są siłaczami i podnoszenie ciężkiej ramki im nie straszne

W salach lekcyjnych na dzieciaki czekały ciekawe zabawy na tablicach interaktywnych, zagadki, za rozwiązanie których zdobywały "Bony na szóstkę z j. angielskiego" oraz pierniczki.

Podczas wizyty w szkolnej świetlicy dzieci układały przygotowane specjalnie dla nich puzzle, a podczas warsztatów kreatywnych każdy mógł stworzyć swojego króliczka.

Na pamiątkę tego miłego spotkania przyszli pierwszoklasiści otrzymali upominki.

Serdecznie dziękuję wszystkim nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie tego dnia w naszej szkole, a dziewczynkom z klas starszych za pełnienie roli przewodniczek po naszej szkole.

A.Maruszak.