• Gratulacje dla zwycięzców OTWP!

• Po raz kolejny nasi uczniowie reprezentowali Jedenastkę na Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Turniej składał się z części testowej i odpowiedzi ustnych.

W młodszej kategorii wiekowej I miejsce zajął Aleksander Kula z kl. IV, a II Anna Czaja z kl. IV. W starszej kategorii wiekowej najlepszy był Przemek Zioło z kl. V, zaś drugie miejsce wywalczyła Kasia Wilk z kl. VI, również w rywalizacji zespołowej nasi uczniowie byli najlepsi.

Zwycięzcy otrzymali bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez partnerów turnieju. Przemek i Aleksander będą reprezentować Tarnobrzeg na eliminacjach wojewódzkich, które w maju odbędą się w Przemyślu.

Do turnieju uczniowie przygotowywali się z p. Małgorzatą Chruściel.

• Witamy Wiosnę!!

• 21 marca przyszła do nas Wiosna!!

Z tej okazji Julia i Ola z Samorządu Uczniowskiego zaprosiły wszystkich uczniów do wspólnej zabawy.

Kasia odczytała list, który otrzymała od Pani Wiosny, następnie wraz z Anią i Mileną przeprowadziły zabawę "Odpowiedź za cukierka."

Po takim słodkim wprowadzeniu mogliśmy w końcu rozpocząć wybory Miss Wiosny 2023.

W tym roku tytuł ten przypadł Laurce z kl. I, ale gratulacje należą się wszystkim 14 dziewczynom, ktore zaprezentowaly przepiękne stroje.

Kolejnym punktem programu był pokaz talentów!

Jesteśmy dumni, że w naszej społeczności jest aż tylu utalentowanych uczniów.

Po części oficjalnej, przyszedł czas na wspólne zdjęcie i tańce.

To był udany dzień!!

• "Wielki Post zaczynam od nowa"

• Przeżywając Wielki Post uczniowie naszej szkoły wykonali okolicznościowe prace i plakaty, które są wywieszone w kościele parafialnym.

Klasa VI zrealizowała temat pt. "Wielki Post zaczynam od nowa".

Klasa VII i VIII wykonała plakaty do tematu" Rady na Wielki Post".

Uczniowie klas I-V biorą udział w konkursie pt. "Droga Krzyżowa Pana Jezusa".

Rozstrzygnięcie konkursu wkrótce.

Nad organizacją całości czuwała Pani Krystyna Węgiel-Chojnacka

• Dzień Otwarty w Jedenastce

• 6 marca odbył się Dzień Otwarty w naszej szkole. Przyszłe pierwszaki wzięły udział w zajęciach ruchowych na sali gimnastycznej oraz spędziły czas na świetlicy szkolnej i w bibliotece, zwiedziły też szkołę w towarzystwie starszych uczniów.

Serdecznie dziękujemy przedszkolakom i ich rodzicom za przybycie i świetną zabawę.

Do zobaczenia we wrześniu!