• Dziecięcy Telefon Zaufania

• Uwaga! Począwszy od 7 marca, w każdy poniedziałek w godzinach 18-20 przy darmowym całodobowym Dziecięcym Telefonie Zaufania 800 12 12 12 będzie dyżurował radca prawny, który udzieli specjalistycznej pomocy w sprawach cudzoziemców i uchodźców.

Szczegóły tutaj.

• DLA RODZIN  Z  UKRAINY

• Drodzy Rodzice i Uczniowie!

W związku z bardzo trudną sytuacją naszych sąsiadów Szkoła Podstawowa nr 11 przyłącza się do pomocy!

Ogłaszamy zbiórkę darów! Dary prosimy przynosić do  pokoju nauczycielskiego. Dziękujemy.

Bardzo prosimy przygotować wyłącznie produkty z listy.

Co zbieramy:

• Żywność długoterminowa  ( konserwy mięsne, rybne, przetwory np. pulpety, gołąbki, fasolka, zupy i dania instant, makarony, kasze, ryż, cukier, mąka, woda mineralna w zgrzewkach itp.)
            • Środki higieniczne (mydła, żele pod prysznic, szampony, wkładki, podpaski, tampony, pasty i szczoteczki do zębów, detergenty do prania, dezodoranty itd.)
            • Środki opatrunkowe (bandaże, plastry, opatrunki jałowe, płyny dezynfekujące, rękawiczki itp.)
            • Artykuły dla dzieci (pieluchy jednorazowe, chusteczki nawilżane, sól fizjologiczna, butelki, smoczki, podkłady higieniczne, żywność dla niemowląt tj kaszki, słoiczki, musy, mleko modyfikowane itp.)
            • Śpiwory, karimaty, koce, pościele, poduszki
            • Karma dla psów i kotów

Produkty muszą być nowe!

• Maja wyśpiewała nagrodę

• Maja Zioło, uczennica klasy VIII, zdobyła II miejsce w Miejskim konkursie kolęd i pastorałek pt. „Anielskie Kolędowanie”. Nagrodę otrzymała za wykonanie pastorałki „Mario, czy już wiesz?” przy własnym akompaniamencie. Ze względu na trwającą pandemię konkurs odbywał się on-line. Nie mogliśmy być osobiście na rozdaniu nagród 21 grudnia 2021r., dlatego organizatorzy przekazali nam nagrodę  w późniejszym terminie. Konkurs zorganizowała Akcja Katolicka i Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu (Koordynator  Prezes AK Pani Bożena Kapuściak).

Opiekunem Mai była Pani Krystyna Węgiel- Chojnacka

Wielkie GRATULACJE dla Mai za zdobyte miejsce i piękne wykonanie.