• Pasowanie pierwszoklasistów

• To właśnie dziś, 25 października 2022r., odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia pierwszoklasistów. To bardzo ważne wydarzenie dla najmłodszych uczniów. Zanim pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej, musieli przedstawić to, czego już się w szkole nauczyli. Odświętnie ubrani i bardzo przejęci przystąpili do zaprezentowania swoich umiejętności - pięknie śpiewali, recytowali i tańczyli.

Doniosłym momentem uroczystości było ślubowanie. Aktu pasowania na ucznia dokonał Pan dyrektor Robert Kłoda. Od tego momentu pierwszoklasiści stali się prawdziwymi uczniami Jedenastki. Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Relacja fotograficzna w galerii.

• Dzień Edukacji Narodowej

• Wierni tradycji - 14 października  -  obchodziliśmy w naszej szkole Dzień  Edukacji Narodowej.

Najpierw cała społeczność szkolna uczestniczyła w uroczystej Mszy św. w kościele parafialnym, a następnie zgromadziła się w sali gimnastycznej, by obejrzeć program artystyczny w wykonaniu uczniów Jedenastki.

Zgromadzonych w tym dniu gości, pracowników szkoły, rodziców i uczniów przywitał dyrektor szkoły.

Chwilę później z głośników popłynęły piosenki, wiersze, skecze i życzenia.

Relacja fotograficzna w szkolnej galerii.

• Wycieczka do Energylandii

• Doskonałym pomysłem na ciekawą pełną wrażeń wycieczkę jest wyjazd do Energylandii. Uczniowie z klas VI-VIII spędzili kilka godzin w Zatorze, korzystając z przeróżnych atrakcji, a także zapewniając sobie dawkę adrenaliny i bardzo miło spędzając czas. Pogoda dopisała i humory także. Na pewno jeszcze tam wrócimy!!

• Dni dyrektorskie w r.szk.2022/2023

• DODATKOWE  DNI  WOLNE  OD  ZAJEĆ  DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH W  ROKU  SZKOLNYM  2022/2023  W  SZKOLE  PODSTAWOWEJ  NR 11 W TARNOBRZEGU.

Rozporządzenie Ministra Edukacji  Narodowej w sprawie roku szkolnego z dnia 11 sierpnia 2017r. ( Dz.U. z 2017r. poz.1603 ).

- 31 października  2022r. - poniedziałek.

- 22 grudnia 2022 - czwartek

- 5 kwietnia 2022 - środa

- 2 maja 2023r. - wtorek.

- 23 maja 2023r. - wtorek - egzamin ósmoklasisty - j. polski.

- 24 maja 2023r. - środa -  egzamin ósmoklasisty - matematyka.

- 25 maja 2023r. - czwartek - egzamin ósmoklasisty - j. obcy nowożytny.

- 9 czerwca 2023r. - piątek

• Święto Pieczonego Ziemniaka

• Jak co roku 25 września 2022r. odbył się piknik rodzinny z okazji Święta Pieczonego Ziemniaka.  Swoje umiejętności artystyczne zaprezentowali uczniowie naszej szkoły. Motywem przewodnim występów była ekologia, ruch i zdrowy tryb życia. Uczniowie z młodszych klas I-IV przygotowali piosenki i układy taneczne, a z klas starszych V-VIII pokaz mody ekologicznej. Każda klasa wzięła także udział w konkursie na dekoracje jesienne z warzyw i owoców. Nie zabrakło też słodkich wypieków, malowania twarzy, zjeżdżalni i konkursów.

Link do strony WORD Tarnobrzeg, który przeprowadził gry i zabawy dla dzieci.

Zdjęcia z wydarzenia w galerii.