• Mamy laureata wojewódzkiego z języka polskiego

• Tegoroczny tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego otrzymała uczennica klasy VIII Maja Zioło.

Laureat konkursu przedmiotowego o zasięgu wojewódzkim otrzymuje ocenę celującą z danego przedmiotu oraz zostaje zwolniony z egzaminu ósmoklasisty z wynikiem 100%, dodatkowo jest przyjmowany do szkoły ponadpodstawowej w pierwszej kolejności.

Gratulacje dla Mai, która od października bardzo rzetelnie przygotowywała się do kolejnych etapów konkursu pod opieką p. Małgorzaty Chruściel.

• Wielkanocne pisanki

• Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych w naszej szkole 7 marca 2022 roku rozpoczął się konkurs plastyczny „NA NAJŁADNIEJSZĄ PISANKĘ WIELKANOCNĄ”.

Celem konkursu był rozwój zdolności plastycznych oraz popularyzacja tradycji związanych ze świętami wielkanocnymi. Adresatami konkursu byli uczniowie klas I-IV. Zadaniem uczestników było wykonanie pisanki wielkanocnej - ozdobienie plastikowego lub styropianowego jajka dowolną techniką plastyczną. Liczyła się kreatywność, różnorodność technik plastycznych oraz pomysłowość.

Do 25.03.2022 r. wpłynęło 30 pięknie ozdobionych pisanek. Jury wyłoniło laureatów.
            I miejsce zajęło 8 osób, II miejsce 16 osób, III miejsce 6 osób. 29.03.2022 roku uczniowie otrzymali pamiątkowe nagrody i dyplomy. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Organizatorem konkursu była Żaneta Zalewska.