• Pożegnanie absolwentów

• W środę 21 czerwca odbyło się pożegnanie absolwentów Jedenastki. W tej uroczystej chwili uczniom towarzyszyli nauczyciele i rodzice. Dyrektor szkoły wraz z wychowawczynią wręczyli ósmoklasistom nagrody i wyróżnienia oraz pamiątkowe dyplomy. Następnie odbyło się przekazanie sztandaru oraz uroczyste ślubowanie. Absolwentów pożegnali również uczniowie z klasy VII.Jednak najwięcej emocji wzbudził pięknie zatańczony polonez.

Wszystkim ósmoklasistom życzymy dalszych sukcesów w nauce, wysokich wyników z egzaminu, realizacji marzeń i planów, a przede wszystkim niezapomnianych chwil spędzonych w murach kolejnej szkoły.

Powodzenia!!

• Wycieczka do Inwałdu

• W bardzo słoneczny i upalny wtorek uczniowie z klas V, VI i VII zwiedzali Park Miniatur w Inwałdzie. Wraz z przewodnikiem podróżowali po całej Europie, Azji, Ameryce, a nawet Australii. Chłopcy uczestniczyli w warsztatach z garncarstwa, a dziewczęta tworzyły świece z wosku. Znalazł się też czas na zabawę z laserami, pływanie na tratwie, czy "dziką rzekę". To był dzień pełen wrażeń!

• Piknik Rodzinny

• 4 czerwca świętowaliśmy Dzień Dziecka, Dzień Mamy i Dzień Taty. Z tej okazji na terenie naszej szkoły został zorganizowany Piknik Rodzinny.

Dziękujemy organizatorom za wspaniałą zabawę, mnóstwo atrakcji i możliwość spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół.

Szczególne brawa dla odważnych Rodziców, którzy przygotowali niespodziankę dla dzieci w postaci występu.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć zrobionych przez p. Adama, tatę Ani.

Fotorelacja tutaj.