• Andrzejki

• W czwartkowy wieczór odbyła się w naszej szkole dyskoteka. Andrzejkowe wróżby dostarczyły wielu wrażeń i starszym, i młodszym uczestnikom zabawy. Następnie młodzież bawiła sie przy dźwiękach ulubionej muzyki. Relacja fotograficzna na szkolnym Facebooku.

• Dzień Życzliwości

• Od lat celebrujemy w naszej szkole „Dzień Życzliwości i Pozdrowień”. Jest to dzień bardzo szczególny, który ma nam uświadomić, że zawsze należy być miłym, uprzejmym i życzliwym. To odpowiedni moment do przypomnienia, ile w naszych codziennych relacjach znaczą proste słowa: proszę, przepraszam, dzień dobry, miłego dnia, a także, jak ciepłą atmosferę wprowadza serdeczny uśmiech na twarzy. Relacja fotograficzna na szkolnym facebooku.

• Dziękujemy za wolność

• W poniedziałek odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości. Wspólne odśpiewanie hymnu i rozmowy o trudnej drodze Polaków do wolności, to kolejna lekcja historii, tak bardzo potrzebna każdemu z nas.