• Rok szkolny 2009/2010

1. Laureat konkursu interdyscyplinarnego z j. angielskiego – Marcin Ordon
          2. Laureaci międzypowiatowego konkursu informatycznego Gigabajt 2010 – Joanna Kopeć, Michał Wiącek, Marcin Ordon
          3. I miejsce w powiatowych mistrzostwach dzieci w mini unihokeju – drużyna
          4. I miejsce w indywidualnym biegu przełajowym na dystansie 500 m – Szymon Gorczyca
          5. I miejsce w Miejskim wyścigu do świętego Mikołaja
          6. Laureat ogólnopolskiego konkursu przyrodniczego Eko - planeta – Klaudia Dul
          7. Miejski konkurs ortograficzny „Mistrz ortografii”dla klas IV - VI – wyróżnienie dla Filipa Maciąga.
          8. Miejski konkurs ortograficzny dla klas I-III – wyróżnienie dla Marleny Pańczyk
          9. Młodzież zapobiega pożarom – I i II miejsce w etapie powiatowym dla Filipa Maciąga i Michała Wiącka.
          10. Miejski Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej – II miejsce dla Klaudii Dul i wyróżnienie dla Joanny Koczoń
          11. Ogólnopolski konkurs humanistyczny OMNIBUS – wyróżnienia dla Aleksandry Kutyły i Bartosza Gortycha.
          12. Pod hasłem „Doskonałe mleko – bo świeże” w naszej szkole rozstrzygnięto konkurs plastyczny, propagujący picie zdrowego, świeżego mleka. Wśród wyróżnionych prac, znalazły się prace naszych uczniów: Piotra Dybusa, Kamili Maciąg ( w kategorii I-III), Izabeli Schabowskiej, Filipa Maciąga, Kacpra Gwoździowskiego oraz Edyty Wójcik (w kategorii IV-VI).
          13. Turniej wiedzy o przepisach ruchu drogowego dla klas I-III „Bezpieczna droga do szkoły” organizowany przez Komendanta Straży Miejskiej w Tarnobrzegu – III m.