• Rok szkolny 2010/2011

• Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego „Słowo Daję” – zakwalifikowanie do małego finału, klasa V – Klaudia Dul.
          • Ogólnopolski konkurs humanistyczny „OMINUS 2011” – 1 m. w woj. Joanna Kopeć
          • Konkurs literacki organizowany przez Caritas „Kiedy myślę powódź...”- wyróżnienia Klaudia Dul, Joanna Kopeć.
          • Miejski konkurs ortograficzny dla klas I – III – 3 uczniów
          • Wojewódzki konkurs plastyczny „ Bezpieczne wakacje” – III miejsce (A. Bukała kl. V) na szczeblu powiatu I i II miejsce (A. Bukała Kl.V, A. Partyka kl. VI).
          • Powiatowe rozgrywki w mini piłce ręcznej dziewczyn i chłopców z klas IV- V  (16 osób) -  IV miejsce dla dziewcząt .
          • Powiatowe rozgrywki  w szachach IV miejsce –  4   osoby.
          • Powiatowe rozgrywki w mini hokeju dziewczynki IV miejsce, chłopcy V miejsce – 12 osób.
          • Miejski konkurs „ O ruchu drogowym” – III miejsce dla szkoły (kl. V  K. Dul, B. Gortych, K. Drąg.
          • Miejski konkurs plastyczny „ Kolorowy zawrót głowy”- udział 20 osób,  wyróżnienie A. Bukała Kl. V.
          • Miejskie zmagania plastyczno – sportowe „Wyścig do Św. Mikołaja” III miejsce dla szkoły.
          • Miejski konkurs „Kropelka Krwi” – udział.
          • Miejski Konkurs „ Kartka Bożonarodzeniowa” – udział.
          • Konkurs  plastyczny „Bezpieczna droga do szkoły” - 1 miejsce klasa I, wyróżnienie –J. Rymarczyk,  klasa II  - Agata Motyka, Kamila Maciąg, Zuzanna Król, wyróżnienie- III klasa – Krystyna Szwedo, Szymon Zioło, Krzysztof Stadnik
          • konkurs plastyczny „ Kochany Święty co rozdaje nam prezenty” – I miejsce klasa I Gabriela Chaja ,  klasa II -  I miejsce – Piotr Dybus, Filip Golecki, III miejsce  - Marcin Szewc, wyróżnienia- Zuzanna Król, Kamila Maciąg, Agatka Motyka, Natalia Ląd, Martyna Rejczyk, klasa III – I miejsce Krystyna Szwedo, W. Winogrodzka, wyróżnienia : M. Ptaszek, A.  Gajda.
          • „Książka, którą polecam” Miejska Biblioteka Publiczna – K. Dul, K. Dąbek, N. Zioło
          • Konkurs recytatorski organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną „Wiersz dla Babci i Dziadka”
          • Konkurs pieśni i piosenki patriotycznej – kl I-III -  II miejsce Adam Węgiel, Kl IV – VI – II miejsce Klaudia Dul
          • Konkurs „Młodzież zapobiega pożarom” – Piotr Gomułka, Szymon Gorczyca – udział
          • Miejski konkurs literacki „Dwa symbole miasta” – Klaudia Dul (udział)
          • Konkurs literacki „Doskonałe mleko, bo świeże” – I miejsce  Klaudia Dul
          • Miejski konkurs „Znam swoje miasto” w kategorii literackiej –  II miejsce Klaudia Dul
          • Miejski konkurs „Znam swoje miasto” w kategorii plastycznej – III miejsce – Damian Nowicki
          • Konkurs informatyczny GIGABAJT 2011 – finaliści etapu miejskiego, uczestnicy etapu międzypowiatowego  (Aleksandra Kutyła, Aleksandra Zioło, Klaudia Dul)
          • Miejski konkurs ortograficzny „Tu jest moja Ojczyzna” – Aleksandra Kutyła, Klaudia Dul, Joanna Kopeć – udział.
          • Konkurs informatyczny XIII letniej Olimpiady Sportowej – I miejsce Klaudia Dul, Joanna Kopeć
          • II edycja konkursu na „Najpiękniejsza Palmę Wielkanocną”
          • III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin – CARPATHIA KYOKUSHIN CUP w kategorii SEMI KONTAKT KADETKI 12-13 lat Open – Aleksandra Bukała