Z dumą informujemy, że nasze uczennice Milena Wilk z kl. IV oraz Gabriela Rawska z kl.VI reprezentowały Miasto Tarnobrzeg podczas etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”, który odbył się w Przemyślu.
Turniej składał się z części pisemnej oraz ustnej i wymagał od uczestników bardzo szerokiej wiedzy z zakresu pożarnictwa, udzielania pierwszej pomocy oraz historii Ochotniczych Straży Pożarnych.
Choć naszym reprezentantkom nie udało się awansować do finału, zaprezentowały wysoki poziom przygotowania, zaangażowanie oraz ogromną wiedzę. Serdecznie gratulujemy udziału i godnego reprezentowania miasta na szczeblu wojewódzkim!
Uczennice przygotowywały się do konkursu z p. Małgorzatą Chruściel.
