• Taniec świąteczny

• Taniec, który został zaprezentowany na przedstawieniu świątecznym przez uczennice klasy VI i VII.

Gratulacje!

• Spotkanie opłatkowe

• W niedzielę 17 grudnia w naszej szkole odbyło się spotkanie opłatkowe dla mieszkańców osiedla Sobów. Swoją obecnością zaszczycili nas: Pan Dariusz Bożek – Prezydent Miasta Tarnobrzega, ks. Zbigniew Pustuła – Proboszcz Parafii MBCz, Pan Waldemar Szwedo – Przewodniczący Rady Osiedla, Pan Wojciech Zioło – Komendant Miejski OSP w Tarnobrzegu, emerytowani nauczyciele, mieszkańcy osiedla.

Uczniowie Jedenastki przedstawili program pt. „Anielska manufaktura”. Dzieci zaprezentowały swoje talenty recytatorskie, wokalne, taneczne, muzyczne. Wiele wzruszeń towarzyszyło występowi tanecznemu dziewcząt z kl. VI i VII, pojawiły się nawet łzy w oczach dumnych mam. Pięknie zatańczyły i zaśpiewały dzieci z klas I-IV. Wszystkim występującym należą się słowa uznania za pokonanie tremy i występ, który wprowadził nas w magiczny, świąteczny czas.

Na ręce Pana Prezydenta i Dyrektora Szkoły zostało też przekazane Betlejemskie Światło Pokoju, które z Zakopanego przywieźli sandomierscy harcerze.

Dziękujemy Radzie Rodziców za słodki kiermasz i pomoc w organizacji spotkania, a OSP Sobów za wypożyczenie ławek.

Dziękujemy panu Adamowi Gawrońskiemu za relację fotograficzną, która znajduje się w galerii zdjęć.

• Wyścig do św. Mikołaja!

• We wtorek 5 grudnia nasza szkoła brała udział w mikołajkowych zawodach sportowych ,,Wyścig do Świętego Mikołaja", które odbyły się na hali MOSiR w Tarnobrzegu. Uczniowie z poszczególnych klas stworzyli jeden świetnie zgrany zespół. Było bardzo dużo dobrej zabawy, zdrowa rywalizacja. Na koniec każdy z uczestników dostał dyplom i prezent od św. Mikołaja.

• Sportowa rywalizacja

• We wtorek 5 grudnia odbył się półfinał wojewódzki w unihokeju w Majdanie Królewskim. Była zacięta gra, wielka rywalizaja i dużo pozytywnych wrażeń. I bardzo smaczne pierogi!