• Rok szkolny 2015/2016

• KONKURSY  POZASZKOLNE

Klasy I-III

- Ogólnopolski  test  dla  dzieci  klasy  II -  ,,Synapsik  MEN” - 5  m. -  Blanka Golecka,  Maja  Zioło,  Marcin  Farbisz.

- Miejski  konkurs - ,, Moja  rodzina'' - II m. Tomasz  Zioło.

- Miejski  konkurs - ,,Ilustracja  do  utworu  Stanisława  Jachowicza''- III m. - J. Żyła.

- X  Miejski  Konkurs  Pieśni  i  Piosenki  Patriotycznej - ,,Tu  jest  mój  dom”- II m. - M. Zioło.

- „Śpiewamy  Kolędy  i  Pastorałki'' -  konkurs  TDK. - Zakwalifikowanie  do  finału  wojewódzkiego - Maja  Zioło.

- Konkurs  plastyczny - gminny -  ,,Jak  powinna  wyglądać  okładka  mojego  dziennika'' - wyróżnienie Kamil  Zioło - klasa III.

- Rejonowe  eliminacje - ,,Literatura,  Dzieci  2015r. - Podróże  małe  i  duże” - wyróżnienie Maja Zioło.

- Miejski konkurs - ,,I  Przegląd  Kolęd  i  Pastorałek -  Anielskie  Kolędowanie” wyróżnienie Maja Zioło

- Miejski  Konkurs  Plastyczno - Informacyjny - ,,Cztery  pory  roku  na  monitorze  mojego komputera'' - wyróżnienie - Maja Zioło.

- Rejonowe  eliminacje - ,, Literatura,  Dzieci  2015r.-  Podróże  małe  i  duże''- Finaliści - A. Golecka, M. Ordon,  K. Zioło.

Klasy IV-VI

-  Miejski  konkurs - OTWP - ,,Młodzież Zapobiega  Pożarom'' - II m. - indywidualnie - A. Pańczyk - klasa V.; I m. drużynowo - A. Pańczyk, M. Wiącek - klasa V.

- Międzywojewódzki  konkurs  wiedzy  o  mleku   pasteryzowanym - I m. - M. Maciąg - klasa  VI.

- Powiatowy  Konkurs  Interdyscyplinarny - ,,Znani  i  nieznani  twórcy  powiatu  tarnobrzeskiego'' - II m. A. Węgiel

- Ogólnopolski  konkurs  humanistyczny  OMNIBUS  2016 - w  województwie - II m. - A. Węgiel klasa VI, A. Pańczyk  klasa V, ,  IV m. - K. Dudek  klasa V,  W. Czech - klasa VI.

- Miejski  konkurs - ,,Czytam  ze  zrozumieniem  bajki  Stanisława  Jachowicza'' - II m. -A. Węgiel  klasa VI,  wyróżnienie - M. Maciąg  klasa VI,  K. Kułaga klasa VI.

- Miejski  konkurs - konkurs  literacki - ,,Moja  Rodzina'' - I m. - A. Węgiel klasa VI, wyróżnienie: M. Gomułka klasa V

- Miejski  konkurs  ortograficzny - ,,Tu  jest  moja  mała  Ojczyzna'' - wyróżnienie: M. Maciąg klasa VI,  A. Węgiel klasa VI.

- Ogólnopolski  konkurs  pt. ,, Pierwszy  mail. Bezpieczeństwo  w  Internecie''.   klasa IV - UZYSKANIE  CERTYFIKATU.

- Miejski konkurs  plastyczny - ,,Jaki znak twój - Orzeł Biały''- II m. - Julia Kutyła

- Miejski    konkurs plastyczny - ,, Moja  rodzina'' - I - m. - Adam Węgiel,  - wyróżnienie - Aleksandra Wilk.

-  Miejski  Konkurs  Piosenki  Papieskiej - wyróżnienie - Agata  Miśkiewicz  kl. IV.

- Etap  gminny  - konkurs - ,, Americal  Culture  Competition'' -  wyróżnienia:  J. Kutyła - klasa IV,  M. Wiącek - klasa V.

- Etap  powiatowy - konkurs ,, Macmilan  Schol  Tournament” -  12  uczniów.

- X  Miejski  Konkurs  Piosenki  i  Pieśni  Patriotycznej - ,,Tu jest  mój  dom”. - II m. - A. Miśkiewicz - klasa IV.

-  V  Miejski  Konkurs  -,,Bezpieczeństwo  i  zdrowie  przede  wszystkim;; - II m. - M. Maciąg, W. Wilk,  W.  Czech -  klasa VI.

- Miejski  konkurs  historyczny  - ,,Stanisław  Jachowicz  i  jego  czasy” -  II m. - A. Węgiel - klasa VI.

Osiągnięcia sportowe

- Mistrzostwa  Tarnobrzega  w  Indywidualnych  biegach  przełajowych  pod  Patronatem  Prezydenta  Miasta  Tarnobrzega - etap  gminny -  VI m. - Magdalena  Gomułka.

- Powiatowe  Igrzyska  w  mini  unihokeju  dziewcząt - III m. - W. Czech, G. Gomułka, W. Wilk, A. Pańczyk, W. Myszka,  M. Maciąg.

- Powiatowe  Igrzyska  w  mini  unihokeju  chłopców  - III m. - F. Dul,  D. Dec,  D. Gajda,  K. Kułaga,  K. Tworek,  K. Wódz.

- Powiatowe  Igrzyska  w  mini  koszykówce  chłopców - etap  gminny - V m. - F. Dul,  D. Dec,  K. Wódz,  D. Gajda, K. Tworek,  J. Czech,  M. Knafel, K. Wilk,  P. Motyka,  P. Sempruch,  K. Tworek.

- Powiatowe  Igrzyska  w  mini  koszykówce  dziewcząt - etap  szkolny - 18  uczestników -     V m. -  W. Czech,  G. Chaja,  M. Maciąg,  G. Mirowska,  M. Gomułka,  A. Pańczyk,  W. Myszka,  W. Piwowar,  O. Stawowy,  K. Dudek.

- Organizacja  ogólnoszkolnego  turnieju  w  tenisie  stołowym  o  Puchar  Dyrektora  Szkoły  Podstawowej  nr 11  w  Tarnobrzegu. II m. w  gminie,  - D. Dec, K. Wódz - klasa VI.

-  Powiatowe  Igrzyska  w  tenisie  stołowym  dziewcząt - III m. w  gminie - M. Maciąg - klasa VI, K.  Winogrodzka - klasa V, M. Gomułka - klasa VI.
          - Rejonowe  Rozgrywki  w  tenisie  stołowym  chłopców - VI m. - D. Dec, K. Wódz - klasa VI.

- Powiatowe  Igrzyska  w  Trójboju  lekkoatletycznym  dziewcząt - IV m. - K. Winogrodzka - klasa IV, m. Motyka - klasa IV, A. Wilk - klasa IV,  G. Wódz - klasa ,  A. Miśkiewicz - klasa IV.

- Powiatowe  Grodzkie  Igrzyska  w  piłce  nożnej  dziewcząt - IV m. - M. Gomułka - klasa V, M. Maciąg - klasa VI,  W. Czech - klasa VI,  W. Wilk - klasa VI,  G. Chaja - klasa VI,  W. Myszka - klasa V,  M. Mróz - klasa V, A. Pańczyk - klasa V, K. Winogrodzka - klasa IV.